Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 endja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: endja   Mon Oct 01, 2007 6:32 pm

si te mundem sonte
te vij ne dritare..
te trokas leht dhe..
te hyj ngadale!
Te ulem pran teje
ku ti je ne gjum
te shikoj te qet
mu si dua une..
Te perkedheli
trupin tend te ngrohte
bukuroshja ime
se te dua fort..
te rrija me ty
ashtu ne vetmi
dhe tshtrihesha pran teje
me shum kenaqesi...
pastaj ti te ngrihesh
te puthurat ti bashkojma
lojes se pa luajtur
bashk tia fillojme.

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
 
endja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Poezi-
Kėrce tek: