Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 nice umwandlungs program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: nice umwandlungs program   Sun Oct 14, 2007 1:06 pm

keni pas deshir em marr nje kang qe e keni pa ne internet po nuk dini si me downloadu nuk ben fare hiq

un kam zgjidhje me ket program e keni leht e ma te leht video mp3 e edhe emp4 mundeni mej downloadu e kshtu funksiononP.sh http://www.ty-emu.com/adelina

ket link e merr dhe e vendos ne www.vixy.net aty ku shkrun url

tani e zgjedh formaten e duhur qe don me formatu edhe pret deri sa te formatohet e masandej e downloadon nga aty pa pik problemi


mos e merr ni ket link kjo ke veq si pershembull


edhe nje her

www.vixy.net

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
 
nice umwandlungs program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Programe-
Kėrce tek: