Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kengetari apo kengetarja e preferuar per vitin 2007

Shko poshtė 

Gengetari apo kengetarja e preferuar per vitin 2007
Adelina ismaili
0%
 0% [ 0 ]
Bleona qerreti
0%
 0% [ 0 ]
Soni Malaj
75%
 75% [ 3 ]
Tingulli 3nt
25%
 25% [ 1 ]
Shpat Kasapi
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Kengetari apo kengetarja e preferuar per vitin 2007   Mon Sep 24, 2007 1:49 pm

Hjde e voto per kengetarin me te preferuar te vitit 2007

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
 
Kengetari apo kengetarja e preferuar per vitin 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Tema te lira-
Kėrce tek: