Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shoqeri apo urrejtje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Shoqeri apo urrejtje   Wed Sep 26, 2007 12:26 pm

Mbas ndarjes te ex te dashures apo dashurit


do te kishit urrejtje apo do vazhdonit te keni shoqeri e te jeni te shoqeruar edhe pse e din s dikur e ke dasht at person nga zemra

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shoqeri apo urrejtje   Fri Sep 28, 2007 3:08 pm

jo qfar urrejtje remi te une ska vend urrejtja e qes jasht per dere menjhere eheheheh hajgare ama jo skam urrejtje urrejtja sasht send i mir per kerkan gja te mir ste bjen ne jeten tande si edhe te familjes ashtu edhe te shoqeris...nese jam nda prej nje vajze se urrej jo e kunderta e respektoj Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shoqeri apo urrejtje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Shoqeria-
Kėrce tek: