Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A mund te kesh shoqe te ngusht nje vajz

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: A mund te kesh shoqe te ngusht nje vajz   Fri Sep 28, 2007 3:16 pm

kit tem e kam qit a mund te kesh shoqe te ngusht ..mendimi im esht jo smundesh te kesh pse sepse sipas mendimit tim edhe qe kam pa vet edhe perjetu kam qen me nje shoqe te ngusht vet ka ne gurbet masi kam njuftuar nje vajz te bukur ajo asht ber gjeloze dhe ka fillu me ndje diqka tjeter pa e dit une ama nje dit per dit jemi puthur Razz ehh me tha se ka ra ne dashni ...me falni nese ju bezdisa me kit histori tash ama veq nje shpjegim te vogel se djai e vajza sma merr mendja qe mund te mbeten per tan jeten vetem si shok here dokur vjen ne nje situat tjeter Arrow
ama apet po thom ban vaki 20% mund te jen si shok e shoqe te ngusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A mund te kesh shoqe te ngusht nje vajz
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Shoqeria-
Kėrce tek: