Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare ju ka mesuar jeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Cfare ju ka mesuar jeta   Fri Sep 28, 2007 3:47 pm

Me pak fjale, secili prej jush eshte i ftuar qe te ndalet e te meditoje mbi jeten e tij dhe per ato vite qe mban mbi supe. Pasi ta beni kete gje, mundohuni te dilni me nje liste keshillash per te gjithe anetaret e ketij forumi, keshilla qe ju i keni mesuar nga jeta juaj. Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfare ju ka mesuar jeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Shoqeria-
Kėrce tek: