Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfar mendoni per dashurin,lidhjet dhe avanturat ne Kosov

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Cfar mendoni per dashurin,lidhjet dhe avanturat ne Kosov   Fri Sep 28, 2007 4:15 pm

qfare mendoni ju se ne kosov si ecin punet tash atje sipas te nimeve qe po kam spo i dihet as qikes as djalit se qka po don ajo ose ai tash ma prej partnerit,dashuri , lidhje ose vetem avantur Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfar mendoni per dashurin,lidhjet dhe avanturat ne Kosov
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Tema te lira-
Kėrce tek: