Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 qka mendojn femrat ne takimin e par

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: qka mendojn femrat ne takimin e par   Fri Sep 28, 2007 4:32 pm

Je njohtuar pėrmes internetit apo permes te afermive ose ku ta di une e je duke shkuar tė takohesh pėr tė parėn herė, me njė vajzė dhe pasi jeni marrė vesh pėr vendin dhe kohen e caktuar, qka mendoni ju se qa do mendoj femra ne at moment ku do ti shkojn syt asaj qka do te mendoj pres pergjigjen e juaj Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
qka mendojn femrat ne takimin e par
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Tema te lira-
Kėrce tek: