Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 tung njerz mir se keni ardh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: tung njerz mir se keni ardh   Sat Sep 29, 2007 12:02 pm

mir se keni ardh ne rina shqiptare
shpresojm qe ta kalojmi nje koh te bukur se bashku
ju pershendes cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: Re: tung njerz mir se keni ardh   Tue Oct 09, 2007 2:56 pm

Pershendetje edhe nga un..


shpresoj se do te kenaqeni tek ne

pershendetje

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
 
tung njerz mir se keni ardh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Antaret-
Kėrce tek: