Mir se vjen vizitor shpresoj te knaqesh tek ne!
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 lexoj rregullat per prezantim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angelinos
Admin


Numri i postimeve : 90
Age : 34
Location : Ergendwo in heimartland
Registration date : 08/09/2007

MesazhTitulli: lexoj rregullat per prezantim   Sun Sep 23, 2007 2:57 pm

Prezantimi nuk eshte i domosdoshem,sipas deshires e neqofse e ke ndermen te prezantohesh ateher disi ne ket menyr
Jam Arsimi
22 vjeqar
jam nga dortmundi
dhe shppresoj se do ja kalojm si ma se miri sebashku

_________________
Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Oct 09, 2007 2:54 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rinia-shqiptare.yourme.enet
maxx_80
Special-Administrator
Special-Administrator
avatar

Numri i postimeve : 40
Age : 38
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: lexoj rregullat per prezantim   Sat Sep 29, 2007 1:54 am

hey
maxx_80
jam nga Brusseli Belgjika *
27 vjeq i kam ban edhe u plaka hehehe
tjeter ma shum ka koh ju tregoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
lexoj rregullat per prezantim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rinia Shqiptare :: Prezantimet/rregullat :: Antaret-
Kėrce tek: